Forum Discuţii juridice Executare silită Bună ziua. Am un autoturism pus sub sechestru, ...
Discuție deschisă în Executare silită

Bună ziua. Am un autoturism pus sub sechestru, într-un proces ...

Bună ziua. Am un autoturism pus sub sechestru, într-un proces cu kruk. Am făcut contestație la executare și în martie este primul termen. Este adevărat că pot circula în continuare cu ea, dar nu o pot vinde? Mulțumesc!
Buna ziua, depinde ce scrie in actul de sechestru.
Mergeți cu actul la avocat ca sa îl analizeze.
Este important sa câștigați și procesul și sa scăpați de sechestru.

București 2024
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat
puteti circula, sigur.