Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... In data de 31.05.2019 s-a emis ordonanta de incepere ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

In data de 31.05.2019 s-a emis ordonanta de incepere urmarire ...

In data de 31.05.2019 s-a emis ordonanta de incepere urmarire penala......
In data de 19.02.2024 sunt instiintata ca in data de 26.02.2024 sa fiu prezenta la Perchezitie informatica asupra unui SISTEM INF.
INTREBARE.- Este legal ca respectiva perchezitie sa fie efectuata dupa 4 ani. Mentionez ca Sistemul a functionat in continuare la respectiva inst. si am mare dubii ca in timpul a 4 ani se puteau creea probe impotriva mea. In fuctie de raspuns daca sunte-ti disponibil vom colabora.
Daca vor fi probe ,,plantate" se poate observa și contesta.
Există și un judecător care va cenzura.
Pana in prezent nu am descoperit probe ,,plantate" la expertizele informatice ale clienților mei.

E ciudat ca după 4 ani sa se facă expertiza.

București 2024
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat
poate este ciudata si faptul ca dupa 4 ani sunt in faza initiala de cercetare. Daca politicul este implicat .... cred ca nu este de bine ptr. mine.