avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 570 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Care este termenul in care Electrica Furnizare trebuie ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Care este termenul in care Electrica Furnizare trebuie sa raspunda ...

Care este termenul in care Electrica Furnizare trebuie sa raspunda la o sesizare privind estimare eronata consum energie electrica. In contrct nu scrie
Cel mai recent răspuns: Dapix , utilizator 13:20, 21 Februarie 2024
Dacă nu este trecut în contract, n-are nici o obligație să vă răspundă. Vă poate răspunde numai dacă vrea.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Factura energie electrica redialboss redialboss buna seara sunt intr-o situatie critica , de a-mi fi oprita energia ... (vezi toată discuția)
Oug 74/2003 sandman sandman In baza HG 977/2003 si Legea 533/2003 am fost chemat in judecata de Societatea Romana de Radiodifuziune pentru neplata taxei instituita prin legea de mai sus. ... (vezi toată discuția)
Cateva intrebari ref legea 123/2012 / ordinul nr. 6/2017 Suceveanu Suceveanu Buna ziua ! Am cateva intrebari ref actele normative precitate in titlu: 1. Legea 123/2012 - Legea energiei electrice și a gazelor naturale \"ART. ... (vezi toată discuția)