Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Care este termenul in care Electrica Furnizare trebuie ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Care este termenul in care Electrica Furnizare trebuie sa raspunda ...

Care este termenul in care Electrica Furnizare trebuie sa raspunda la o sesizare privind estimare eronata consum energie electrica. In contrct nu scrie
Dacă nu este trecut în contract, n-are nici o obligație să vă răspundă. Vă poate răspunde numai dacă vrea.