Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua! Doresc sa inaintez o cerere de urgentare a ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua! Doresc sa inaintez o cerere de urgentare a solutionarii ...

Buna ziua! Doresc sa inaintez o cerere de urgentare a solutionarii unui dosar penal. Dosarul penal se afla pe rolul Parchetului de pe langa Judecatoria X. Pot inainta cererea pe adresa de mail a Parchetului?
Puteti, dar sa primiti nr. de confirmare primire e.mail/ data.
Mai sigur este sa depuneti cererea la registratura parchetului cu nr. de inregistrare/ data.
Din punctul meu de vedere, va faceti iluzii ca se va urgenta solutionarea. Incercati.
Se poate cum vreți.
Insa, se misca foarte greu.
Au salarii mari și se misca greu.
Asta nu este în regulă.

București 2024
Da, se poate.