avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 190 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua! Doresc sa inaintez o cerere de urgentare a ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua! Doresc sa inaintez o cerere de urgentare a solutionarii ...

Buna ziua! Doresc sa inaintez o cerere de urgentare a solutionarii unui dosar penal. Dosarul penal se afla pe rolul Parchetului de pe langa Judecatoria X. Pot inainta cererea pe adresa de mail a Parchetului?
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Puteti, dar sa primiti nr. de confirmare primire e.mail/ data.
Mai sigur este sa depuneti cererea la registratura parchetului cu nr. de inregistrare/ data.
Din punctul meu de vedere, va faceti iluzii ca se va urgenta solutionarea. Incercati.
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Se poate cum vreți.
Insa, se misca foarte greu.
Au salarii mari și se misca greu.
Asta nu este în regulă.

București 2024
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Da, se poate.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Probe dosar nutzzu nutzzu Buna seara.Am depus o plangere la judecatorie la o solutie intr-un dosar solutionat de parchet,pe cale ierarhica .Cunosc ca in acest stadiu nu pot propune ... (vezi toată discuția)
Dosar pentru furt si distrugere masina la parchet din luna februarie... etc etc Dosar pentru furt si distrugere masina la PARCHET din luna februarie... Buna seara, Niste indivizi mi-au furat si distrus masina in luna Decembrie ... (vezi toată discuția)
Mai trebuie sa fac eu ceva ca sa impulsionez cercetarea faptelor presupus penale? gev gev Buna ziua, in luna octombrie am depus o plangere penala la Parchet insotita de peste 100 pagini de probe. Am primit repede o instiintare cum ca dosarul s-a ... (vezi toată discuția)