Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Ce se întâmplă cu bunurile unui cabinet de familie ...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Ce se întâmplă cu bunurile unui cabinet de familie care și-a ...

Ce se întâmplă cu bunurile unui cabinet de familie care și-a încetat activitatea. Ex . autoturismul Opel Astra
Le vindeti dumneavoastră ca persoana fizica sau altcuiva, dar cu factura de pe cabinet și înainte de a depune ultima declaratie la anaf. Dacă e vorba de masina, faceți apoi transferul și la politie și primărie direcția taxe și impozite.