avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 157 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... Dupa prima înregistrare imobil (teren) la bcpi zice ...
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

Dupa prima înregistrare imobil (teren) la bcpi zice tipografie ...

Dupa prima înregistrare imobil (teren) la bcpi zice tipografie ca trebuie sa merg la notar știe cineva pentru ce ,?
Cel mai recent răspuns: Vladislav20 , utilizator 15:53, 4 Martie 2024
tipografie?


florin42 a scris:

Dupa prima înregistrare imobil (teren) la bcpi zice tipografie ca trebuie sa merg la notar știe cineva pentru ce ,?

Va dati seama ca noi fara sa studiem actele dumneavoastra HABAR NU AVEM de ce trebuie sa mergeti la notar. De ce nu intrebati firma prestatoare?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Intabulare si cadastru - copii legalizate si utilizarea lor... ContSters227521 ContSters227521 Buna ziua, Am contractul de proprietate dar nu am intabularea si cadastrul (le-am pierdut)... #-o si nu stiu unde si cui sa ma adresez pentru a le obtine... ... (vezi toată discuția)
Declaratie acord cadastru nou gugumita gugumita Buna ziua! Fiind nevoita sa refac cadastrul unui teren, din cauza actualizarii PUZului, am fost instiintata ca trebuie sa dau o declaratie notariala ca sunt de ... (vezi toată discuția)
Teren coproprietate ContSters88252 ContSters88252 doua persoane detin in coproprietate(in devalmasie cote de 1/1) un teren.Unul dintre ei construieste legal, cu proiect si autorizatii din fonduri ... (vezi toată discuția)