Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... Dupa prima înregistrare imobil (teren) la bcpi zice ...
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

Dupa prima înregistrare imobil (teren) la bcpi zice tipografie ...

Dupa prima înregistrare imobil (teren) la bcpi zice tipografie ca trebuie sa merg la notar știe cineva pentru ce ,?
tipografie?

florin42 a scris:

Dupa prima înregistrare imobil (teren) la bcpi zice tipografie ca trebuie sa merg la notar știe cineva pentru ce ,?

Va dati seama ca noi fara sa studiem actele dumneavoastra HABAR NU AVEM de ce trebuie sa mergeti la notar. De ce nu intrebati firma prestatoare?