Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... buna ziua, sunt interesat de o consultatie contra cost ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

buna ziua, sunt interesat de o consultatie contra cost in legatura ...

buna ziua, sunt interesat de o consultatie contra cost in legatura cu o problema juridica (o altercatie) Ploiesti
Va trebui sa va adresati baroului de avocati din orasul dvs.
Puteti dati clik pe butonul "consultanti" si va alegeti persoana dorita, care daca este disponibila, va poate consilia contracost.
Regulamentul forumului interzice sa facem astfel de recomandari.