Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Calcul salariu
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Calcul salariu

LUCREZ CA AG DE PAZA, AM UN SALAR BRUT DE 3300 LEI, AM FACUTE 170 DE ORE LA 8/ZI,AS VREA SA-MI SPUNETI CU CIT SUNT PLATIT PE ORA,CA PATRONUL NU VREA SA-MI SPUNA,,VA ROG CU MULT RESPECT SA MA LAMURITI CAM CI AS LUA IN MINA? O ZI BUNA. ASTEPT RASPUNS.
george-neagu, moderator