Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Bună ziua! Cum aș putea recupera taxe și impozite ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Bună ziua! Cum aș putea recupera taxe și impozite de la statul ...

Bună ziua! Cum aș putea recupera taxe și impozite de la statul suedez in urma decesului soțului meu? La momentul respectiv era angajat cu contract suedez i-au fost plătite doar 3 luni de concediu medical și după întoarcerea în țară unde a continuat chimioterapiea nu a mai primit nimic.
Va trebui sa va adresati unui avocat roman care practica avocatura in Suedia si cunoaste legislatia suedeza.