Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... O situatie ciudata la rubrica Observatii contravenient ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

O situatie ciudata la rubrica Observatii contravenient din PV ...

O situatie ciudata la rubrica Observatii contravenient din PV constatare si sanctionare.
Ce situatie aveti?

Puteti descarca plangere contraventionala de aici [ link extern ] /
Uitasem ca plangerea nu a epuizat etapele de judecata. Nu am putut sa sterg titlul. Am sters continutul detaliat. Am nevoie de un avocat la Ploiesti dar am fost refuzat. O sa cer avocat din oficiu in Apel.