Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... pentru incetare cu acordul partilor,55 lit.b ar trebui ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

pentru incetare cu acordul partilor,55 lit.b ar trebui sa le ...

pentru incetare cu acordul partilor,55 lit.b ar trebui sa le trec si preaviz?
Nu se acorda preaviz ..insa de comun acord puteti stabili o anumita data de incetare.