avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 199 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Executare silită Buba ziua! Am o executare silita, în calitate de ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buba ziua! Am o executare silita, în calitate de girant, as ...

Buba ziua! Am o executare silita, în calitate de girant, as dori sa întreb și eu de unde pot afla în momentul de fata care mai este suma datorata?
Cel mai recent răspuns: Florentina Ragalie , Consilier juridic 16:26, 13 Martie 2024
De la banca sau de la executorul judecatoresc.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Recuperare creanțe prin executor judecătoresc de la girant. florea_ctin florea_ctin Bună ziua. Va adresez o întrebare legat de situația în care se află un coleg de muncă. Undeva prin anul 2004 un fost coleg S.O. a făcut un împrumut ... (vezi toată discuția)
Credit in strainatate Andy G. Andy G. Buna ziua, Am facut un credit in Austria, avand ca girant un prieten care imi datora acea suma de bani insa nu putea face creditul pe numele lui. Mentionez ... (vezi toată discuția)
Se poate executa un imobil girat in lipsa proprietarului? val_sorina val_sorina Buna ziua! As dori sa stiu daca mi se poate executa imobilul girat la banca,in lipsa mea,deoarece sunt plecata din tara si in imobil inca am lucrurile ... (vezi toată discuția)