Forum Discuţii juridice Executare silită Buba ziua! Am o executare silita, în calitate de ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buba ziua! Am o executare silita, în calitate de girant, as ...

Buba ziua! Am o executare silita, în calitate de girant, as dori sa întreb și eu de unde pot afla în momentul de fata care mai este suma datorata?
De la banca sau de la executorul judecatoresc.