avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 141 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Vouchere neacordate in 2023
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Vouchere neacordate in 2023

Nu am primit vouchere de vacanta pt anul 2023, sunt angajatul unei primarii iar primarul spune ca nu a primit banii pt vaucere si ca nu se mai dau fara sa-mi spuna care este baza legala. Cum pot afla adevarul ?
Ultima modificare: Miercuri, 13 Martie 2024
Cornel Vasile, Consilier juridic
Cel mai recent răspuns: max36 , utilizator 21:20, 13 Martie 2024
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Intrebati la Consiliul Judetean .
Va mulțumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Vouchere de vacanta liviusop liviusop In 11 decembrie 2017 am schimbat locul de muncă, de la Direcția Județeană pentru Protecția Copilului am trecut la Muzeul Județean. La acordarea ... (vezi toată discuția)
Soțul meu este angajat la o societate comercială cu normă ... ILINA LAVINIA ILINA LAVINIA Soțul meu este angajat la o societate comercială cu normă întreagă (8 ore/zi) și a avut și 2 ore/săptămână plata cu ora la o unitate școlară, în ... (vezi toată discuția)
Voucher vacanta bugetar alexandra222 alexandra222 Buna Sunt angajată în sistemul bugetar (sanitar)din anul 2015...din 22 mai 2018 sunt in concediu prenatal si post natal până pe 24 septembrie după care ... (vezi toată discuția)