Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Vouchere neacordate in 2023
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Vouchere neacordate in 2023

Nu am primit vouchere de vacanta pt anul 2023, sunt angajatul unei primarii iar primarul spune ca nu a primit banii pt vaucere si ca nu se mai dau fara sa-mi spuna care este baza legala. Cum pot afla adevarul ?
Cornel Vasile, Consilier juridic
Intrebati la Consiliul Judetean .
Va mulțumesc