Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Astăzi la școală am fost acuzat de doamna ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Astăzi la școală am fost acuzat de doamna dirigintă ca i-am ...

Astăzi la școală am fost acuzat de doamna dirigintă ca i-am dat bully unui coleg alături de alți 2.Noi nu i-am făcut nimic doar l-am strigat pe numele de familie și atât.I am spus doamnei diriginte ca acest coleg respectiv a început să ne jignească și să ne arate semne obscene.Dirignta ne-a amenințat ca ni se va scădea un punct la purtare la fiecare pentru comportamentul pe care l-am avut.Tin să menționez ca aceasta nu are nicio dovadă video sau audio.
De cand este necesar ca un profesor sa aiba dovezi video sau audio ca sa scada un punct la purtare?Poti merge la directorul scolii ca sa rezolvi problema.

Păi normal ar trebui dovezi ca așa acuz și eu pe oricine