Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Este normal ca Banca Raiffeisen sa-ti blocheze cardul ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Este normal ca Banca Raiffeisen sa-ti blocheze cardul de pensii ...

Este normal ca Banca Raiffeisen sa-ti blocheze cardul de pensii fara a fi instiintat pt,ca nu ai avut datele actualizate?
Da, pentru ca la randul lor, bancile sunt obligate de BNR sa actualizeze datele clientilor, periodic.
Florentina Ragalie, Consilier juridic
Multumesc.