Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit O firma platitoare de impozit pe profit trebuie sa ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

O firma platitoare de impozit pe profit trebuie sa depuna Declaratia 101?

O firma platitoare de impozit pe profit trebuie sa depuna Declaratia 101 si daca este neplatitoare de TVA..?
Daca da, termenul este 25 Iunie..?
Multumesc frumos :-)
george-neagu, moderator
da nu conteaza daca e platittoare de TVA sau nu. Termenul pt 101 este 25,06,2024