Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Decizie Civila instanta Apel si Revizuire Cum se mai ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Decizie Civila instanta Apel si Revizuire Cum se mai poate schimba ...

Decizie Civila instanta Apel si Revizuire

Cum se mai poate schimba o solutie definitiva daca in cuprinsul ei se gaseste o eroare de judecata certa si grava cu consecinte deteminante in calculul unui punctaj de despagubire, referitor la un dosar CNCI ?
Am incercat prin cereri de Indreptare si Revizuire, respinse ca neintemeiate, mentionandu-se posibilitatea unei erori de judecata .
Cum se mai poate solutiona problema, nelegala din moment ce o incadrare eronata a amplasamentului unui imobil in zona/subzona, admisa de instanta, genereaza o despagubire practic pentru alt imobil ?
Va rog sa-mi rapundeti, va multumesc !
~ Conținut șters la cerere ~