Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... In cazul in care un sofer a produs un accident cu ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

In cazul in care un sofer a produs un accident cu daune materiale ...

In cazul in care un sofer a produs un accident cu daune materiale ,fuge de la locul faptei dar a fost vazut i s-a luat numarul masinii si marca,firma la care are RCA,poate da numele si adresa faptasului persoanei pagubite pentru a merge la instanta?Politia a refuzat spunind ca este problema lor si din lipsa de personal va dura multe luni pentru al contacta pe pagubit.
~ Conținut șters la cerere ~