Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Instanta a amanat pronuntarea de 3 ori,primele 2 dati ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Instanta a amanat pronuntarea de 3 ori,primele 2 dati avand un ...

Instanta a amanat pronuntarea de 3 ori,primele 2 dati avand un termen de 15 zile distanta.Acum a 3-a oara a amanat la doar 6 zile.
Sa inteleg ca ar putea sa aibe o decizie data urmatoare datorita timpului mai scurt de amanare?
In cazuri justificate, daca instanta nu ia hotararea de indata, pronuntarea acesteia poate fi amanata pentru un termen care nu poate depasi 15 zile.

Termenul de amanare poate fi mai mic de 15 zile..... nimeni nu poate sti, dar exista posibilitatea ca la data respectiva, instanta sa se pronunte.
Ar putea ...
Dar nu este exclus să aveți nouă amânare de pronunțare.