Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Ce pot face dacă am fost înșelat de un asa-zis ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Ce pot face dacă am fost înșelat de un asa-zis investitor, ...

Ce pot face dacă am fost înșelat de un asa-zis investitor, el fiind în arest acum? Ce sfătuiți?
Formulați plângere penală