Forum Discuţii juridice Executare silită reclamtie pentru executor judecatoresc
Discuție deschisă în Executare silită

reclamtie pentru executor judecatoresc

Buna ziua!
unde ne putem adresa pentru necolaborarea care este cu executorul judecatoresc referitor la modul de calcul al unui debit?
mereu suma se schimba apar alte valori?
multumesc!
Buna ziua, impotriva modalitatii de calcul a creantei executare silit puteti face contestatie la executare in 15 zile de la data comunicarii actului contestat.
buna ziua!
multumesc1
este bine de stiut;contestatia se depune la executor sau in instanta,va rog?
Instanta.