avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 160 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Vreau să deschid un Cabinet de întreținere ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Vreau să deschid un Cabinet de întreținere corporală

Bună ziua Am aplicat terapii cu biorezonanță și susținere cu suplimente alimentare în familia mea .Acum am făcut cursurile Operator întreținere corporală, si Vanzator produse naturiste. Vreau să deschid un Cabinet de întreținere corporală -pentru cei care iubesc sănătatea și doresc sa fie în forma să prevină înloc să vindece .
Menționez că am un PFA deschis din 2020 cu cod CAEN 4618

Care sunt pașii ?
Care sunt documente am nevoie. ?Ce cod CAEN ar trebui să mai adaug?
Mulțumesc.
Ultima modificare: Luni, 25 Martie 2024
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: adriandimitriu , utilizator 15:03, 25 Martie 2024
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Intretinerea corporala este descrisa aici: [ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

4729 frezii frezii Buna ziua,am infiintat o firma noua,cu acest cod caen:4729:comert cu amanuntulal altor produse alimentare,in magazine specializate(inclusiv produse ... (vezi toată discuția)
Coduri caen produse gen plafar danmarianpopescu danmarianpopescu Ce coduri CAEN trebuiesc puse pentru un magazin gen plafar(ceaiuri, remedii, tincturi,etc.)Din cate am vazut difera de la judet la judet. (vezi toată discuția)
Restrictii pentru cod caen 8514?! alex_09 alex_09 Buna ziua, Am vazut ca au mai fost discuti pe acest cod mai demult dar nu clare. As vrea sa deschid o societate cu acest cod ca si baza si pe langa sa mai ... (vezi toată discuția)