Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Vreau să deschid un Cabinet de întreținere ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Vreau să deschid un Cabinet de întreținere corporală

Bună ziua Am aplicat terapii cu biorezonanță și susținere cu suplimente alimentare în familia mea .Acum am făcut cursurile Operator întreținere corporală, si Vanzator produse naturiste. Vreau să deschid un Cabinet de întreținere corporală -pentru cei care iubesc sănătatea și doresc sa fie în forma să prevină înloc să vindece .
Menționez că am un PFA deschis din 2020 cu cod CAEN 4618

Care sunt pașii ?
Care sunt documente am nevoie. ?Ce cod CAEN ar trebui să mai adaug?
Mulțumesc.
george-neagu, moderator
Intretinerea corporala este descrisa aici: [ link extern ]