avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 543 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Daca m am nascut in sector 4, de unde imi pot lua ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Daca m am nascut in sector 4, de unde imi pot lua certificatul ...

Daca m am nascut in sector 4, de unde imi pot lua certificatul de nastere tip nou,am si buletinul expirat, pot face certificatul tip nou

Alte discuții în legătură

Buna seara, sunt in italia ,cum pot face certificatul de nastere ... Doina Inna Doina Inna Buna seara, sunt in Italia ,cum pot face certificatul de nastere tip nou,daca vin in Romania ,sunt nascuta in sector 4 ,tot din sector 4 pot obtine un ... (vezi toată discuția)
Buletin expirat, locatie in strainatate. am nevie de consultant. Izzzy Izzzy In Resumen am DNI expirat și pașaportul expira in Junie. Caut un consultant specializat in asta sa m-a ajute cu procesu și opțiunile. Problema e ca i-o ... (vezi toată discuția)
Casatorie in cipru laura42 laura42 Buna ziua M-am nascut in Romania si am cetatenie dubla- britanica si romana. M-am casatorit in 1999 in Anglia si am transcris casatoria in registrul ... (vezi toată discuția)