Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua, va rog frumos sa ma ajutati. Caut arhiva ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua, va rog frumos sa ma ajutati. Caut arhiva pentru ITSAIA ...

Bună ziua, va rog frumos sa ma ajutati. Caut arhiva pentru ITSAIA BUCURESTI AUTOBAZA 6 ORZARI și IUT BUCURESTI (AUTOBAZA DRISTOR). pentru anii 1975-2001. Am încercat pe internet dar nu am găsit nici o informație. Mulțumesc mult
Vedeti pentru ITSAIA aceste discutii
www.avocatnet.ro/forum/discu...