avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 222 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua, va rog frumos sa ma ajutati. Caut arhiva ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua, va rog frumos sa ma ajutati. Caut arhiva pentru ITSAIA ...

Bună ziua, va rog frumos sa ma ajutati. Caut arhiva pentru ITSAIA BUCURESTI AUTOBAZA 6 ORZARI și IUT BUCURESTI (AUTOBAZA DRISTOR). pentru anii 1975-2001. Am încercat pe internet dar nu am găsit nici o informație. Mulțumesc mult
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 12:14, 27 Martie 2024
Vedeti pentru ITSAIA aceste discutii
www.avocatnet.ro/forum/discu...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Adeverinta grupa munca iosifn iosifn Cine elibereaza acum o adeverinta grupa munca de la Grup Santiere Montaj Cazane Vulcan Bucuresti. Stie cineva unde este arhiva pentru cei care au lucrat ... (vezi toată discuția)
Arhiva trust constructii montaj bucuresti moraru852 moraru852 Buna ziua ! Unde pot gasii arhiva firmei Trust constructii montaj bucuresti?Socrul meu a lucrat acolo intre anii 1979_1983 si are nevoie de o adeverinta sa ... (vezi toată discuția)
Arhiva unei societati desfiintate teomoldoveanu teomoldoveanu Buna ziua ! Va rog daca ma puteti ajuta sa gasim arhivele societatii SC FORAJ SONDE SA BUCURESTI J 15/116/2005 CUI 1556617 Sotul meu a lucrat la aceasta ... (vezi toată discuția)