Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Ma puteti ajuta, va rog frumos, cu codul ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Ma puteti ajuta, va rog frumos, cu codul COR pentru ...

Buna ziua,

Ma puteti ajuta, va rog frumos, cu codul COR pentru functia de Director productie ?
Puteti folosi :
121913 - Sef proces fabricatie

sau

112029 - Manager