Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Renovare garsoniera Buna ziua, ma poate ajuta cineva ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Renovare garsoniera Buna ziua, ma poate ajuta cineva cu un articol ...

Renovare garsoniera
Buna ziua, ma poate ajuta cineva cu un articol de lege ? Am inceput sa renovez o garsoniera si din prima zi deja ma deranjeaza vecinii, am respectat orele de odihna 22-8 si 13-14, dar se pare ca nu te lasa sa faci nimic.
Si mai exact cum va impiedica?
ce fac de nu va lasa?
Nu stiu cu ce articol vreti sa fiti ajutat, trebuie sa respectati doar cerintele legii 61/1991. Daca respectati orele de liniste, atunci trimiteti pe cei ce au obiectii sa reclame politiei.
[ link extern ]