avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 216 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Daca ne-am bătut reciproc și o persoana s-a ales cu ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Daca ne-am bătut reciproc și o persoana s-a ales cu arcada de ...

Daca ne-am bătut reciproc și o persoana sa ales cu arcada de la ochi și eu cu lanțul de aur rupt la ce ancadrare mă poate baga fincă el a scos certificat medico-legal de 7 sile

Alte discuții în legătură

Am fost agresat teodorteo teodorteo am lucrat ca ag de paza la o firma din arad.Ieri am fost chemat la sediul firmei pt niste probleme iar cind am ajuns la sediu am fost invitat intro camera a ... (vezi toată discuția)
Certificat medico-legal fara ingrijiri medicale dianariavala dianariavala buna ziua!ma chinui sa gasesc raspuns la intrebarea aceasta de 3-4 zile pe diferite forumuri...nimic concret.intrebarea este:daca concubinul meu ma batut,mi-a ... (vezi toată discuția)
Loviri si alte violente - urmarire penala albert33 albert33 Salut, vreau sa ma ajutati cu niste raspunsuri daca doriti. Intr-o seara am avut un scandal in care eu am batut pe un baiat (certificat medico-legal de 4-5 ... (vezi toată discuția)