Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... Bună ziua.Am o intabulare făcută la un apartament ...
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

Bună ziua.Am o intabulare făcută la un apartament cu 2 camere ...

Bună ziua.Am o intabulare făcută la un apartament cu 2 camere din 1999, când am solicitat un extras de cont nu apare și suprafața balconului.
Nu este obligatoriu sa treacă și balconul în extras?
Multumesc
Ar fi trebuit să apară și suprafața balconului.