avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 301 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... Bună ziua.Am o intabulare făcută la un apartament ...
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

Bună ziua.Am o intabulare făcută la un apartament cu 2 camere ...

Bună ziua.Am o intabulare făcută la un apartament cu 2 camere din 1999, când am solicitat un extras de cont nu apare și suprafața balconului.
Nu este obligatoriu sa treacă și balconul în extras?
Multumesc
Cel mai recent răspuns: Dorin Voicilas , Avocat 11:40, 28 Martie 2024
Ar fi trebuit să apară și suprafața balconului.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Suprafata utila a unui apartament ContSters277422 ContSters277422 Buna ziua. Am auzit de curand o varianta cum ca balconul din propria locuinta nu se ia in calcul la cota parte indiviza....este adevarat? Sa zicem ca la ... (vezi toată discuția)
Suprafata utila mai mare decat in acte Soma Soma Buna ziua. Doresc sa cumpar un apartament cu 3 camere de la un prieten prin credit ipotecar. Apartamenul a fost cumparat de catre el din stadiul de ... (vezi toată discuția)
Buna ziua! solicit un raspuns juridic privind urmatoarea situatie. ... vaelo vaelo Buna ziua! Solicit un raspuns juridic privind urmatoarea situatie. Am cumparat un apartament de 30,51 mp si balcon de 4,22 mp in suprafata totala de 34,73 mp, ... (vezi toată discuția)