avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 294 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Buna, doresc sa întreb in legătură cu reinscrierea ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Buna, doresc sa întreb in legătură cu reinscrierea la examenul ...

Buna, doresc sa întreb in legătură cu reinscrierea la examenul de titularizare.. Dacă am fost plecată in străinătate si doresc sa reintru in sistem după 5 ani de lipsa.... (apropo am predat 15 ani in învățământ), ce documente ar trebui pe lângă cele clasice?

Alte discuții în legătură

Desfacere contract in cazul nepromovarii examenului de definitivare in invatamant ralucatatiana ralucatatiana Buna ziua! In cazul in care un profesor angajat cu contract de munca pe perioada nedeterminata nu promoveaza examenul de ... (vezi toată discuția)
Pierdut foaie matricola trifanalina trifanalina in 2000 am absolvit o sc postliceala privata pt invatatori-educatoare.dupa terminarea studiilor am plecat cu familia in Italia.in lipsa mea(dar cu acordul meu) ... (vezi toată discuția)
Criterii titularizare victor_dorel victor_dorel va rog sa ma lamuriti in problema repartizarii in urma concursului de titularizare in invatamant am obtu=inut nota 8,15 la examenul de titularizare, la ... (vezi toată discuția)