Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - impozit pe venitul ... Cifra de afaceri
Discuție deschisă în Fiscalitate - impozit pe venitul microîntreprinderilor

Cifra de afaceri

Bună ziua! Va rog sa-mi spuneți dacă cifra de afaceri pentru trecerea de la 1% la 3% se calculeaza la 31 decembrie 2023 sau se calculeaza începând cu veniturile realizate de la 1 ianuarie 2024. Multumesc!
george-neagu, moderator
incepand cu veniturile din 01.01.2024