Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Vreau sa deschid un mic atelier de aranjamente florale
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Vreau sa deschid un mic atelier de aranjamente florale

Vreau sa deschid un mic atelier de aranjamente florale intr o camera a locuintei. de ce autorizatii am nevoie?
george-neagu, moderator