avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 145 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Vreau sa deschid un mic atelier de aranjamente florale
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Vreau sa deschid un mic atelier de aranjamente florale

Vreau sa deschid un mic atelier de aranjamente florale intr o camera a locuintei. de ce autorizatii am nevoie?
Ultima modificare: Vineri, 29 Martie 2024
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Coduri caen pentru un srl. Andreea Manole Andreea Manole Buna ziua! Vreau sa deschid un SRL, ma puteti ajuta , va rog, cu codurile CAEN pentru urmatoarele: -ursitoare botez -aranjamente din baloane/panou ... (vezi toată discuția)
Infiintare srl comanviviana comanviviana doresc sa infiintez un srl si nu stiu care sunt pasii de urmat va rog sa ma ajutati.. ce acte si autorizatii imi trebuiesc pt a fi in regula ,in cazul in care ... (vezi toată discuția)
Pfa, cum mai multe domenii de activitate, ce coduri caen sa aelg? andr31 andr31 Doresc sa infintez un PFA cu urmatoarele domenii de activitate: 1. grafician , adica sa pot efectua: editare photo, editare poze de nunta, afise , ... (vezi toată discuția)