Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Cod CAEN dilema
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Cod CAEN dilema

Buna ziua,

Va rog sa ma ajutati cu urmatoarea informatie legata de alegerea codului CAEN.Doresc sa infiintez un SRL , dar nu stiu ce cod se preteaza pentru activitatile pe care le voi desfasura: activitatea desfasurata pe teritoriul Romaniei , identific candidati de top care nu sunt si nu vor fi romani (management, executiv, medical) intre 2 state non UE , ce cod sa folosesc?Ca activitate secundara servicii de intermediere pentru a identifica Master Francizor pentru diferite francize. Multumesc frumos!
Cred ca 7830 Servicii de furnizare si management a forței de munca se preteaza la head-huntingul pe care doriti sa-l faceti. Iar cea secundara 7022, Activități de consultanta pentru afaceri si management.
Va multumesc frumos!