Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Bună ziua!în urmă cu câțiva ani am făcut un ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Bună ziua!în urmă cu câțiva ani am făcut un credit de nevoi ...

Bună ziua!în urmă cu câțiva ani am făcut un credit de nevoi personale care după o perioada nu am mai putut să-l achit ,în dosarul de credit soția este codebitor iar de ceva timp ai oprește din salariu nu ar fi asta o problema..... as dori sa ma ajutați cu un răspuns dacă eu lucrez în străinătate ca sezonier și va trebui să deschid un cont € la ING în România pentru a-mi primi salariu din străinătate îmi va opri și mie din banii dacă deja ai oprește soției? Vă mulțumesc și vă doresc o zi minunata!
Buna ziua,
Da, va fi poprit si contul dvs., daca sunteti parte in cotractul de credit.