Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Bună ziua mia fost luat Certificatul de ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Bună ziua mia fost luat Certificatul de înmatriculare al mașini ...

Bună ziua mia fost luat Certificatul de înmatriculare al mașini pentru defecțiunea unui bună,am fost am remediat problema am trecut verificarea rar ,pe dovada este trecut remediat în termenul trecut pe dovada,insa nu am apucat sa iau Certificatul deoarece a fost închis la rutiera,pot circula cu masina.

Nu.