Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Buna ziua! Se poate candida in acelasi timp,ca ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Buna ziua! Se poate candida in acelasi timp,ca independent pentru ...

Buna ziua! Se poate candida in acelasi timp,ca independent pentru functia de primar si consilier local?cu aceeasi lista de semnaturi sau separat? Multumesc.
O persoană poate candida, în acelaşi timp, pentru funcţia de consilier local, de consilier judeţean şi de primar.