Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - impozit pe venitul ... Impozit venit microîntreprindere
Discuție deschisă în Fiscalitate - impozit pe venitul microîntreprinderilor

Impozit venit microîntreprindere

Bună ziua!
La 31.12.2023 o microîntreprindere are un salariat cu normă întreagă și îndeplinește și celelalte condiții pentru a fi microîntreprindere.
La 01.04.2024 are 2 salariați cu normă parțială: unul cu 2 ore/zi, celălalt cu 6 ore/zi. Rămâne la impozit pe venit microîntreprindere?
anca.miron, utilizator
ramane micro
Mulțumesc!