Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... daca dintr-un compartiment dintr-o societate o parte ...
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

daca dintr-un compartiment dintr-o societate o parte dintre lucratori ...

daca dintr-un compartiment dintr-o societate o parte dintre lucratori muncesc la domiciliu si alta parte muncesc in diverse puncte de lucru ale societatii, cine face instruirea ssm periodica a lucratorilor? (conducatorul compartimentului/conducatorul punctului de lucru ?)
Conducatorul locului de munca unde lucreaza/ sunt inregistrati lucratorii.