Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua, Pentru obtinerea cerificatului de ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua, Pentru obtinerea cerificatului de moştenitor dupa ...

Buna ziua,
Pentru obtinerea cerificatului de moştenitor dupa decesul unui unchi care a locuit in alt judet decat cel in care se afla terenul agricol mostenit este necesar ca sa se mearga in localitatea in care a locuit unchiul si unde avea si buletinul ?
Da.