avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 211 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Buna seara, domnilor si doamnelor administratori! De ...
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Buna seara, domnilor si doamnelor administratori! De doua zile ...

Buna seara, domnilor si doamnelor administratori!

De doua zile tot incerc sa postez ceva. Vad ca nu a aparut mesajul. Nu inteleg de ce, este ceva personal? Din cate stiu nu am incalcat standardele comunitatii in nici un fel.
Daca prezenta mea aici nu mai este dorita, eu ma retrag, nici o problema. Insa, gasesc ca nu e corect sa fiu pur si simplu ignorata. Va rog sa-mi confirmati ori sa-mi infirmati decizia dvs. in ceea ce priveste prezenta mea aici. Multumesc anticipat!
Ultima modificare: Miercuri, 10 Aprilie 2024
MC-V, utilizator
Cel mai recent răspuns: gi-jane2 , moderator 09:28, 11 Aprilie 2024
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Nu are nimeni nimic cu dvs. Puneți textul aici ca mesaj și vedeți dacă se postează. O fi ceva în text care impiedica publicarea, o cratima, un citat.
Incercati daca nu se postează, sa trimiteți textul unui admin prin intermediul mesageriei private, poate ii da de cap.
E tehnica treaba.
Toata activitatea dvs se regaseste aici
www.avocatnet.ro/forum/70684...

Ce mesaj va lipseste?
Ultima modificare: Joi, 11 Aprilie 2024
Cornel Vasile, Consilier juridic
daca nu s-a postat, ce sa lipseasca ?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Sanctiuni Consilier juridic Dana Maxim Consilier juridic Dana Maxim Doresc sa va sugerez implementarea unui sistem de sanctionare a celor care aduc atingere persoanelor, a celor care dezbat de o mie de ori aceeasi tema fara a ... (vezi toată discuția)
Curiozitate siwde... [cont sters la cererea user-ului] siwde... [cont sters la cererea user-ului] poate cineva sa intervina pe un text postat de mine si sa il modifice? (vezi toată discuția)
Nu se posteaza raspunsul ContSters109653 ContSters109653 Am o problema. Raspund, dau publicare dar raspunsul nu se posteaza . Am apelat atunci la un tertip. Am deschis alt ecran, am postat un semn grafic am dat ... (vezi toată discuția)