Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Buna seara, domnilor si doamnelor administratori! De ...
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Buna seara, domnilor si doamnelor administratori! De doua zile ...

Buna seara, domnilor si doamnelor administratori!

De doua zile tot incerc sa postez ceva. Vad ca nu a aparut mesajul. Nu inteleg de ce, este ceva personal? Din cate stiu nu am incalcat standardele comunitatii in nici un fel.
Daca prezenta mea aici nu mai este dorita, eu ma retrag, nici o problema. Insa, gasesc ca nu e corect sa fiu pur si simplu ignorata. Va rog sa-mi confirmati ori sa-mi infirmati decizia dvs. in ceea ce priveste prezenta mea aici. Multumesc anticipat!
MC-V, utilizator
Nu are nimeni nimic cu dvs. Puneți textul aici ca mesaj și vedeți dacă se postează. O fi ceva în text care impiedica publicarea, o cratima, un citat.
Incercati daca nu se postează, sa trimiteți textul unui admin prin intermediul mesageriei private, poate ii da de cap.
E tehnica treaba.
Toata activitatea dvs se regaseste aici
www.avocatnet.ro/forum/70684...

Ce mesaj va lipseste?
Cornel Vasile, Consilier juridic
daca nu s-a postat, ce sa lipseasca ?