Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cartea de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cartea de munca

itm sibiu mi-a pierdut cartea de munca , cum ii pot trage laraspundere??#-o
Faceti reclamatie la directorul institutiei si la Inspectia Muncii.
Trebuie sa dovediti ca aveati cartea de munca depusa la itm sibiu (proces-verbal, declaratie, etc)
unde trebuie sa fac reclamatie la inspectia muncii??X-(
Puteti transmite petitia dumneavoastra catre Inspectia Muncii prin
Email: petitii@inspectiamuncii.ro

Fax: (021) 302 70 64

Posta: Str. Matei Voievod nr. 14, sector 2, Bucuresti, 021451