Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Mama unui copil decedat ,la vârsta de 1 an , este ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Mama unui copil decedat ,la vârsta de 1 an , este moştenitoare ...

Mama unui copil decedat ,la vârsta de 1 an , este moştenitoare la decesul tatălui copilului ,cu care nu a fost căsătorită ?
Nu