Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Bună ziua! Un funcţionar public(functie de executie) ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Bună ziua! Un funcţionar public(functie de executie) poate ...

Bună ziua!
Un funcţionar public(functie de executie) poate fi numit membru în biroul de circumscriptie locală, din partea vreunui partid?
DA, poate fi numit membru in biroul electoral de circumscriptie locala.
Mulţumesc!