Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna ziua tatal meu a vandut cu ceva ani in urma o ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna ziua tatal meu a vandut cu ceva ani in urma o dacie si a ...

Buna ziua tatal meu a vandut cu ceva ani in urma o dacie si a dato de buna ca respectivu vine sa facem acte si am ramas si fara masina si fara acte problema e urmatoare cum putem sa o scoatem de la impozit in cazul asta ? ca platim de niste ani buni la din cauza ca nu stim ce avem de facut . Multumesc anticipat
Încercați cu o declarație la notar pe propria răspundere, pe care s-o duceți apoi la administrația financiară, ca să însoțească cererea de scoatere a impozitului respectiv.

Am incercat aceasta metoda dar nu e valabila ..

latka a scris:

Încercați cu o declarație la notar pe propria răspundere, pe care s-o duceți apoi la administrația financiară, ca să însoțească cererea de scoatere a impozitului respectiv.