Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... O cerere a mea pentru ca primaria sa delege un jurist ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

O cerere a mea pentru ca primaria sa delege un jurist ca să semneze ...

O cere a mea pentru ca primaria sa delege un jurist ca să semneze o ieșire din indiviziune a ajuns la serviciu contencios din cadrul primăriei înseamnă că e un litigiu?
Nu înseamnă că e un litigiu. Litigiul se va naște din momentul în care veți primi rîspuns de la Primărie și nu o să fiți mulțumit de acel răspuns.