Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Trecere frontiera, în Moldova cu autoturismul altcuiva
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Trecere frontiera, în Moldova cu autoturismul altcuiva

Cu autoturismul pe numele altcuiva pot călători în Moldova ? Specific ca sunt trecut pe asigurare ca șofer, de fapt este tatăl meu vitreg. Dacă pot liniștit trece vama pentru perioada scurta și dacă nu de ce am nevoie pentru a face asta
Nu e nici o problema.
[ link extern ]