Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Ma intereseaza unde gasesc arhiva TAGCMRRP ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Ma intereseaza unde gasesc arhiva TAGCMRRP PLOIESTI ...

Buna ziua,
Ma intereseaza unde gasesc arhiva TAGCMRRP PLOIESTI - ACMRRP PITESTI.
Va rog sa ma ajutati daca aveti informatii.
Multumesc!
Intrebati aici
[ link extern ]