Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Pot conduce un autovehicol a cere-i viteza nu ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Pot conduce un autovehicol a cere-i viteza nu depășește 25kmdin ...

Pot conduce un autovehicol a cere-i viteza nu depășește 25kmdin fabricatie pe drum cominal
Puteți să conduceți dacă:
1. Îl înregistrați la primărie.
2. Aveți RCA pentru acel autovehicul.