Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Recalculare pensie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Recalculare pensie

daca dupa ce am iesit la pensie am lucrat in continuare, acesti ani lucrati dupa decizia de pensionare intra in calculul recalcularii pensiei de la 01.09.2024
Intra doar pentru punctele acumulate in acea perioada.
Nu primiti in schimb puncte de stabilitate pentru cumul pensie cu salariu.