Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... PFA FARA ACTIVITATE IN 2023 ,MAI DEPUN DECLARATIE ...
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

PFA FARA ACTIVITATE IN 2023 ,MAI DEPUN DECLARATIE UNICA?

da musai . Doar daca aveti activitatea suspendata la ORC nu ar mai trebui depusa.