avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 214 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... PFA FARA ACTIVITATE IN 2023 ,MAI DEPUN DECLARATIE ...
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

PFA FARA ACTIVITATE IN 2023 ,MAI DEPUN DECLARATIE UNICA?

PFA FARA ACTIVITATE IN 2023 ,MAI DEPUN DECLARATIE UNICA?
Cel mai recent răspuns: Grama Cornel - Consultant fiscal , Consultant fiscal 16:47, 25 Aprilie 2024
da musai . Doar daca aveti activitatea suspendata la ORC nu ar mai trebui depusa.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Declaratie unica pentru pfa activ dupa 25 mai 2023 Sebescian Sebescian Buna ziua, Pentru un PFA suspendat activat dupa data de 25 mai 2023, cum se declara veniturile pentru 2023? Avand in vedere ca pentru 2024 se face estimat, ar ... (vezi toată discuția)
Pfa fără activitate Misha15 Misha15 Bună ziua, am un PFA pentru prestări servicii, din motive de sănătate nu am mai putut lucra, m-am pensionat pe caz de boala, am gradul doi. Trebuie sa ... (vezi toată discuția)
Suspendare pfa ciucasica ciucasica Buna ziua, Am lucrat ca PFA pana in decembrie, cand a trebuit sa suspend activitatea, din cauza faptului ca am nascut. Pe anul 2010 am incheiat toate ... (vezi toată discuția)