Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Ordinul 118/2021 privind redactarea , înregistrarea ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Ordinul 118/2021 privind redactarea , înregistrarea și circuitul ...

Ordinul 118/2021 privind redactarea , înregistrarea și circuitul documentelor MAI, are aplicabilitate legala și în cadrul instituțiilor civile? Ex. Instituții de cultura etc. Mulțumesc!
Se aplica numai la nivelul Ministerului Afacerilor Interne.